PROGRAM  PRELEGENCI  ZAPISY  KONTAKT  ||  #1  #2  #3

WE LEAD! #4
Masz to, na co się odważysz

Piątek, 23. marca 2018, 18:00


O WYDARZENIU

We Lead, bo organizacja bez zespołu i lidera nie istnieje. Zapraszamy was serdecznie na kolejne spotkanie dedykowane wszystkim tym, którzy pragną tworzyć i rozwijać odpowiedzialne, zaangażowane zespoły. Tym razem myślą przewodnią naszych dyskusji będą marzenia lidera. Banalne? Ograne? Macie już przesyt w tym temacie? Dajcie nam szansę! Trochę przewrotnie chcemy was zachęcić do dyskusji i zajęcia stanowiska wobec takiego oto cytatu: "Jeśli twoje działania inspirują innych do tego, żeby marzyć więcej, poznawać więcej, robić więcej i stawać się lepszym, to jesteś liderem." John Quincy Adams.

Poszukamy też wspólnie odpowiedzi na pytania: Jak to jest, gdy jednak się nam nie uda spełnić marzenia? Jak pogodzić się z porażką? Jak budować w sobie świadomość, że nie wszystko jest zależne od nas? Czy pokora pasuje do otaczającego nas świata?
PROGRAM

17:45-18:00 Rejestracja uczestników

18:00-18:30 Ewa Liegman, "Nie ma się czego bać! Dzięki kryzysom mamy moc"

18:30-19:00 Monika Rychcik-Leyk, "Marzenia Lidera"

19:00-20:30 Niespodzianka, panel dyskusyjny i networking
PRELEGENCI

EWA LIEGMAN
Ewa prowadzi domowe Hospicjum Pomorze Dzieciom, aktywna działaczka społeczna. Kreatorka i pomysłodawca licznych akcji komunikacyjnych, szerzących głęboki sens hospicyjnej idei. Organizatorka licznych spotkań w tematyce straty i zmienności, również w zarządzaniu i ekonomii. Propagatorka ruchu hospicyjnego w myśl zasady: "skoro nie możemy dołożyć dni do życia naszych dzieci, dołóżmy życia do ich dni". Inicjatorka licznych projektów na rzecz osób zmagających się z ciężką chorobą, stratą i żałobą.
MONIKA RYCHCIK-LEYK
Liderka-Pasjonatka, coach i mentorka skupiona na rozwoju Zespołów i ich osiągnięciach, jako najlepszej drodze do osiągania celów. Chcę służyć innym moim doświadczeniem w tym, jak budować mądre i efektywne Zespoły, w których komunikacja wymyka się absolutnie wszystkiemu. Marzę o tym, żeby organizacje partycypacyjne, oparte na zaufaniu, zbiorowej intuicji i mądrości, gdzie wartością nadrzędną jest Człowiek, zastąpiły wszystkie bezduszne, procesowe i biurokratyczne twory. Wierzę, że jest to możliwe!
ZAPISY

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Aby się zapisać kliknij przycisk "Zarejestruj się".
DOJAZD I KONTAKT

JAK DOJECHAĆ:

Olivia Business Centre
Olivia Tower (12. piętro), Sky Club
al. Grunwaldzka 472A, 80-309 Gdańsk

KONTAKT:

LIDER Z SERCEM
tel.: +48 503 192 030, +48 504 657 720
e-mail: info@welead.pl
PARTNERZY WYDARZENIA


Copyrights © 2017-2018 Lider z sercem    |    Odwiedź nas na