WE LEAD!
Wtorek, 7. marca 2017, 18:00
O WYDARZENIU

We Lead, bo organizacja bez zespołu i lidera nie istnieje. Zapraszamy was serdecznie na spotkanie dedykowane wszystkim tym, którzy pragną tworzyć i rozwijać odpowiedzialne, zaangażowane zespoły. Nasi prelegenci opowiedzą wam o tym, co jest istotne w drodze do budowania efektywnych organizacji przyszłości opartych na zaufaniu, gdzie wartością nadrzędną jest człowiek. Przeprowadzą was przez meandry teorii turkusowej organizacji, pokażą co się w nich nie udaje i dlaczego, po to żeby na koniec zostawić was z pozytywnym przesłaniem, że pierwszym krokiem w kierunku budowania organizacji przyszłości jest rozwój liderów.
PROGRAM

18:00-18:30 Rejestracja uczestników

18:30-19:00 Monika Zubrzycka-Nowak, "Jak działać w szybkozmieniającym się świecie - TheoryU (a właściwie praktykaU) w zarysie"

19:00-19:30 Jakub Marchwicki, "Każdy ma wybór, nawet manager"

19:30-20:00 Monika Rychcik-Leyk, "Lider z sercem"

20:00-21:00 Networking, kawa i ciasto :)
PRELEGENCI

MONIKA ZUBRZYCKA-NOWAK
Od wielu lat towarzyszę ludziom w rozwijaniu świadomości siebie, tworzonych relacji, odpowiedzialności za jakość tworzonego życia. Jako coach i trener z radością obserwuję proces ewolucji światopoglądów zarówno indywidualnych jak i zespołowych. Turkusowe organizacje mogą zaistnieć tylko w warunkach, w których tworzący je ludzie są na to gotowi. I chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniami prowadzącymi do tej gotowości.
JAKUB MARCHWICKI
Programista od kilkunastu lat, architekt od kilku, analityk czasami, konsultant jak trzeba, manager z wyboru, trener z zamiłowania, wannabe entrepreneur - z marzeń, lider Java User Group w Gdańsku - jest spora szansa, że nic z tego nie robię dobrze. Ale próbuję... i wyciągam wnioski z porażek.
MONIKA RYCHCIK-LEYK
Liderka-Pasjonatka, coach i mentorka skupiona na rozwoju Zespołów i ich osiągnięciach, jako najlepszej drodze do osiągania celów. Chcę służyć innym moim doświadczeniem w tym, jak budować mądre i efektywne Zespoły, w których komunikacja wymyka się absolutnie wszystkiemu. Marzę o tym, żeby organizacje partycypacyjne, oparte na zaufaniu, zbiorowej intuicji i mądrości, gdzie wartością nadrzędną jest Człowiek, zastąpiły wszystkie bezduszne, procesowe i biurokratyczne twory. Wierzę, że jest to możliwe!
ZAPISY

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Aby się zapisać kliknij przycisk "Zarejestruj się".
DOJAZD I KONTAKT

JAK DOJECHAĆ:

Olivia Business Centre - Partner wydarzenia
Olivia Tower (12. piętro), Sky Club
al. Grunwaldzka 472A, 80-309 Gdańsk

KONTAKT:

LIDER Z SERCEM
tel.: +48 503 192 030, +48 504 657 720
e-mail: info@welead.pl

Copyrights © 2017 Lider z Sercem    |    Odwiedź nas na