WE LEAD! #2
Poniedziałek, 12. czerwca 2017, 18:30
O WYDARZENIU

We Lead, bo organizacja bez zespołu i lidera nie istnieje. Zapraszamy was serdecznie na kolejne spotkanie dedykowane wszystkim tym, którzy pragną tworzyć i rozwijać odpowiedzialne, zaangażowane zespoły. Nasi prelegenci opowiedzą wam o szczęściu jako trwałej wartości w życiu oraz w tworzeniu i rozwoju efektywnych zespołów. Będzie o tym, że szczęśliwy człowiek działa skuteczniej i może więcej. Usłyszycie jak sprawić, by kultura organizacyjna była katalizatorem "szczęśliwej rewolucji" w firmach i zespołach. Będzie też o tym, że każdy zespół przechodzi kryzysy i jak ważne są wcześniej zbudowane relacje oparte na zaufaniu. Na koniec naszego spotkania mamy nadzieję zostawić was z refleksją, że szczęśliwe zespoły są wśród nas!
PROGRAM

18:00-18:30 Rejestracja uczestników

18:30-19:00 Piotr Bucki, "Masz 168 godzin, co z nimi zrobisz?"

19:00-19:30 Monika Rychcik-Leyk, "Zespół (nie) zawsze szczęśliwy"

19:30-20:00 Ryszard Oczoś, "Budowanie i zarządzanie zespołem - sercem czy rozumem"

20:00-21:00 Networking, kawa i ciasto :)
PRELEGENCI

PIOTR BUCKI
Od 16 lat pomagam ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuję przy tym na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Sprawdzam teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce. Jestem współautorem i redaktorem merytorycznym Startup Manual (Wolves Summit 2015), autorem i opiekunem serii BuckiAcademi wydanej z wydawnictwem 4 Głowy (2016). Publikuję regularnie na InnPoland oraz stronie www.bucki.pro. Piszę dla Malemana, Dolce Vita, Madame, Marketing w Praktyce i wielu innych. Przetłumaczyłem 12 książek z zakresu psychologii i poradnictwa. Współpracuję z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce - m.in. LPNT, Inkubator Starter, GPNT i PPNT, a także z największym rządowym programem na świecie Startup Chile i Inkubatorami w Słowenii i Austrii. Występowałem m.in. na Wolves Summit, Davos Communication Forum, PODIM Słowenia, Internet Beta, Social Media Convent, Inspiration Day w Szczecinie, PMI Congress w Antwerpii i wielu wielu innych konferencjach w kraju i na świecie.
MONIKA RYCHCIK-LEYK
Liderka-Pasjonatka, coach i mentorka skupiona na rozwoju Zespołów i ich osiągnięciach, jako najlepszej drodze do osiągania celów. Chcę służyć innym moim doświadczeniem w tym, jak budować mądre i efektywne Zespoły, w których komunikacja wymyka się absolutnie wszystkiemu. Marzę o tym, żeby organizacje partycypacyjne, oparte na zaufaniu, zbiorowej intuicji i mądrości, gdzie wartością nadrzędną jest Człowiek, zastąpiły wszystkie bezduszne, procesowe i biurokratyczne twory. Wierzę, że jest to możliwe!
RYSZARD OCZOŚ
Jestem wizjonerem. Proces tworzenia, budowanie czegoś od początku sprawia mi największą satysfakcję. Lubię wyzwania, dlatego praca daje mi wiele radości. Z wykształcenia jestem prawnikiem i ekonomistą, na co dzień zajmuję się zarządzaniem firmą i kreowaniem lepszej rzeczywistości.
ZAPISY

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Aby się zapisać kliknij przycisk "Zarejestruj się".
DOJAZD I KONTAKT

JAK DOJECHAĆ:

Olivia Business Centre
Olivia Tower (12. piętro), Sky Club
al. Grunwaldzka 472A, 80-309 Gdańsk

KONTAKT:

LIDER Z SERCEM
tel.: +48 503 192 030, +48 504 657 720
e-mail: info@welead.pl
PARTNERZY WYDARZENIA


Copyrights © 2017 Lider z sercem    |    Odwiedź nas na