PROGRAM  PRELEGENCI  ZAPISY  KONTAKT  ||  #1  #2

WE LEAD! #3
Porozmawiajmy o kompetencjach społecznych.

Czwartek, 26. października 2017, 18:30


O WYDARZENIU

"Edukować umysł bez edukacji serca to jak w ogóle nie edukować", taką oto sentencją Arystotelesa chcielibyśmy wprowadzić was w klimat naszego kolejnego spotkania. Głęboko wierzymy w to, że nie tylko intelekt przyczynia się do naszych sukcesów i spełnienia, że jest coś jeszcze. Dla jednych jest to intuicja, dla innych znalezienie się we właściwym miejscu i czasie. Dla nas są to szeroko rozumiane kompetencje społeczne. Umiejętność skupienia się na drugim człowieku, aktywne słuchanie, samoświadomość, kontrola własnych emocji, to tylko niektóre z nich. Zaproszeni przez nas prelegenci przekonają was, że myśląc o naszej wspólnej przyszłości, warto zadbać o rozwój kompetencji społecznych na każdym etapie naszego życia. Zaczynając od uczniów, poprzez młodych ludzi stawiających swoje pierwsze kroki w biznesie, a na doświadczonych liderach kończąc. Będzie mądrze, twórczo i interaktywnie :)
PROGRAM

18:00-18:30 Rejestracja uczestników

18:30-19:00 Maciej Winiarek, "Rozwój kompetencji miękkich w szkole - czy to możliwe?"

19:00-19:30 Małgorzata Jasnoch

19:30-20:00 Monika Rychcik-Leyk, "W głowie się nie mieści, czyli o zarządzaniu emocjami."

20:00-20:15 Networking

20:15-21:00 Panel dyskusyjny
PRELEGENCI

MACIEJ WINIAREK
Przedsiębiorca, edukator, trener, tutor. Certyfikowany trener TOC (Level 4). Dyrektor TOCFE Polska. Pracuje w edukacji ponad 11 lat. W tym czasie przeszkolił ponad tysiąc nauczycieli i dyrektorów, zorganizował i współprowadził dziesiątki projektów unijnych z zakresu nowoczesnej edukacji. Współzałożyciel Niepublicznego Gimnazjum "Thinking Zone" w Gdańsku. Prelegent i trener podczas konferencji i szkoleń w Polsce, USA, Japonii, Niemczech czy Peru.
"Wierzę, że każde dziecko ma ogromne możliwości osiągnąć sukces w swoim życiu, czuć się szczęśliwym i spełnionym. To jest nasza rola, dorosłych, aby wspierać w rozwoju każde dziecko. Wierzę, że kompetencje i umiejętności rozwijane w czasie edukacji szkolnej są fundamentem późniejszego życia - człowiek, który potrafi komunikować się ze sobą i innymi, jest świadomy swoich potrzeb i emocji, ma szanse mieć spełnione życie. Rola nowoczesnej edukacji to właśnie rozwój tych kompetencji, a nie wiedzy encyklopedycznej. Powinniśmy współpracować w trójkącie szkoła-rodzic-dziecko, aby wspólnie jak najlepiej przygotować nasze dzieci do świata w XXIw."
MAŁGORZATA JASNOCH
Coach Action Learning - twórca Startera - doradca biznesowy.
Gdybym miała krótko przedstawić siebie, to bym powiedziała, że od zawsze fascynują mnie ludzie. Motorem moich działań jest współpraca z nimi i współtworzenie, najchętniej rzeczy nowych, niebanalnych, przecieranie szlaków i nieodkrytych głębin. Jestem typem motywatora i aktywatora energii.
Od blisko 16 lat zarządzam ludźmi i zespołami, od kilku do kilkudziesięcioosobowymi. Tworzę nowe marki od zera, nowe odziały dużych międzynarodowych firm, nowe sieci kooperacyjne. Pomagam rozwijać się startującym biznesom, ale też towarzyszę w przekształcaniu, gdy na drodze wzrostu poprzednie formuły się wyczerpują i potrzebne jest świeże spojrzenie.
Prowadząc Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER miałam okazję przyglądać się setkom różnych biznesów, ich liderom, zespołom, w trakcie tworzenia i późniejszego rozwoju. Wiem jedno, że zarówno w młodych biznesach, jak i tych od wielu lat na rynku, niezbędna jest możliwość spojrzenia z zewnątrz, przy wspierającym oku kogoś przyjaznego i doświadczonego. Sam lider i jego zespół pracując intensywnie operacyjnie, wielu rzeczy nie jest w stanie zauważyć. Lubię być tym lustrem. Fascynujące jest dla mnie rozkwitanie uśmiechu na ustach osób, którym pewne rzeczy przez "przegadanie" z innymi się rozjaśniają, a formuła Action Learningu jest do tego wymarzona.
MONIKA RYCHCIK-LEYK
Od kilkunastu lat - Liderka-Pasjonatka, mająca na swoim koncie spore osiągnięcia w budowaniu organizacji partycypacyjnych o wysokiej wydajności i kulturze pracy. Odpowiedzialna za budowanie strategii, planowanie długofalowe i realizację projektów międzynarodowych. Coach i mentorka skupiona na rozwoju Zespołów i ich osiągnięciach, jako najlepszej drodze do osiągania celów.
"Chcę służyć innym moim doświadczeniem w tym, jak budować mądre i efektywne Zespoły, w których komunikacja wymyka się absolutnie wszystkiemu. Marzę o tym, żeby organizacje oparte na zaufaniu, zbiorowej intuicji i mądrości, gdzie wartością nadrzędną jest Człowiek, zastąpiły wszystkie bezduszne, procesowe i biurokratyczne twory. Wierzę, że jest to możliwe!"
ZAPISY

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Aby się zapisać kliknij przycisk "Zarejestruj się".
DOJAZD I KONTAKT

JAK DOJECHAĆ:


ul. Słowackiego 19
80-257 Gdańsk
KONTAKT:

LIDER Z SERCEM
tel.: +48 503 192 030, +48 504 657 720
e-mail: info@welead.pl
PARTNERZY WYDARZENIA


Copyrights © 2017 Lider z sercem    |    Odwiedź nas na